Vážení obchodní přátelé a kamarádi,

veletrh Amper 2020, který se měl konat za dva týdny a kde jsme měli také vystavovat, byl bohužel včera organizátory zrušen. Náhradní termín stanoven není a pravděpodobně bude až další ročník 2021. Přikládám i oficiální prohlášení pořádající firmy terinvest.

 

Přesunutí veletrhu AMPER 2020 na rok 2021

Vážení vystavovatelé,

s ohledem na aktuální mezinárodní situaci šířící se epidemie nemoci COVID19, kdy počet nakažených rapidně narůstá a lze jen těžko predikovat další vývoj, a také na žádost většiny vystavovatelů, jsme byli nuceni přesunout konání veletrhu AMPER 2020 z plánovaného termínu 17. 3.–20. 3. 2020 do obvyklého termínu veletrhu AMPER 2021.

Ochrana zdraví všech zúčastněných je pro nás absolutní prioritou. Tu bychom ale v případě konání veletrhu v původním termínu nebyli schopni zajistit, zejména nemožností zabránění vstupu rizikových osob.

Věříme, že tento krok přivítáte a podpoříte přípravu následujícího ročníku tím, že svou účast na veletrhu přesunete do roku 2021. O konkrétním termínu konání veletrhu Vás budeme informovat co možná nejdříve, jakmile bude s BVV dojednán a potvrzen.

Je nám líto, že tento společně připravený projekt musíme takto, několik dní před plánovaným termínem odložit. Nicméně jedná se o situaci, kdy zasáhly události, které jsou objektivně mimořádné, nepředvídatelné a nepřekonatelné a zároveň nezávislé na naší vůli.

 

Děkujeme za pochopení a zachování Vaší přízně.

 

Za realizační tým veletrhu AMPER

Ing. Jiří Šviga

jednatel Terinvest spol. s r.o.

S pozdravem,

Jiří Sigmund