INDUKČNÍ PRŮTOKOMĚR FLOW 32

Indukční průtokoměr FLOW 32 nabízí snadné a ekonomicky přívětivé řešení. Jedná se o zcela bezobslužný indukční průtokoměr, který se vyrábí ve dvou variantách: s displejem nebo bez displejové zobrazovací jednotky. Tento průtokoměr je dodáván se standardním stupněm ochrany IP65, který je určen do technologických procesů nejrůznějších dávkovacích nebo výrobních stolic, kdy je pro zákazníka důležité skloubit jednoduchost s minimálními požadavky na údržbu.

 

Uplatnění měřiče v průmyslu

Indukční průtokoměr FLOW 32 nachází uplatnění např. v potravinářském průmyslu, konkrétně mlékárenství, či v chemickém průmyslu, kdy jsou čerpacími stanicemi nasazovány k monitorování průtoku vybraných provozních kapalin (kapaliny do ostřikovačů apod.)

 

Klíčové technické vlastnosti

Podíváme-li se na některé z technických parametrů, vyhodnocovací jednotka je standardně vyrobena pro stejnosměrné napájecí napětí 24V. Zároveň může zákazník volit mezi výstupem
impulsním (se zákaznickou konstantou a šířkou pulsu) či analogovým výstupem 4÷20 mA. Mezi další přednosti indukčního průtokoměru FLOW32 patří skutečnost, že lze použít také jako hlídač průtoku, příp. i s pásmem necitlivosti.

Taktéž instalace indukčního průtokoměru FLOW 32 je velmi snadná. Elektrické připojení měřiče do systému je umožněno přes kabelovou průchodku přímo na svorky.

 

Hlavní přednosti indukčního průtokoměru FLOW 32

  • indukční průtokoměr FLOW 32 vyniká, mimo jiné, velmi snadnou instalací i jednoduchou obsluhou
  • možnost dodání jakýchkoliv koncovek pro připojení
  • vysoká opakovatelnost měření v celém rozsahu průtoku
  • možnost výběru impulsního nebo proudového výstupu
  • vysoká odolnost proti abrazi
  • měřitelnost valné většiny médií kromě ropných produktů
  • možnost funkce hlídání průtoku (flow switch)
Fotogalerie produktu